Načítám...
Nákupu na Zastřešíme.cz se bát nemusíte
  Zpět na úvod

1. Garance prodloužené záruky


Na Zastřešíme.cz nabízíme vysoce kvalitní produkty, které mají většinou prodlouženou délku záruční doby - asfaltové krytiny, plechové šablony a polykarbonátové desky apod...

Často se setkáte s deseti, pátnacti, ale i s dvaceti letou záruční dobou. Abychom zákazníkovi garantovali tuto prodlouženou záruční dobu, obdrží zákazník fakturu (doklad o zaplacení) přímo od výrobce (nebo od výhradního distributora pro ČR). Je tak zajištěno, že záruku můžete opravdu uplatnit i za několik let.

2. Zákaznický servis v našem pojetí


Předprodejní zákaznický servis = a) emailová komunikace - na dotazy zákazníků odpovídáme obvykle do 24 hodin (pracovní dny), b) technické poradenství - zákazníkům zdarma zpracujeme kalkulace a také poradíme (pokud nějakou informaci nevíme, zjistíme přímo u výrobce).

Poprodejní zákaznický servis = potřebujete poradit s montáží? Potřebujete doobjednat další materiál (montážní prvky)? Potřebujete reklamovat zboží? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme, pomůžeme apod…Nakupujte v našem eshopu, jen tak máte zajištěnou garanci prodloužené záruky a kvalitního zákaznického servisu.