Načítám...

Co nás charakterizuje, proč nakupovat u nás?

  1. Zastupujeme značky GUTTA a Lanitplast (jsme autorizovaný eshop) - prakticky nakupujete přímo od výrobců, ale za internetové ceny a s kvalitním zákaznickým servisem.
  2. Zboží je dodáváno přímo od výrobce, je tak zajištěna kvalita dodání.
  3. Bojíte se nakupovat na internetu? U nás nemusíte, za námi stojí značky GUTTA a Lanitplast.
  4. Proč nejsou naše prodejní ceny nejnižší na CZ internetu? Protože jen díky tomu dokážeme zajistit kvalitní zákaznický servis.

 

Kdo provozuje Zastřešíme.cz?

Zastřešíme.cz provozuje Intya Group s.r.o. se sídlem Jičínská 226/17, 130 00, Praha 3 - Žižkov. Detailní informace o naší společnosti naleznete na Justice.cz nebo v ARES. Také jsme zaregistrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů.


Proč se jmenujeme Zastřešíme.cz?

Jméno internetového obchodu vystihuje jak prodávaný sortiment (zastřešovací materiály + příslušenství), tak i služby, které poskytujeme zákazníkům - naše služby jsou na vysoké úrovni. Napsali jste nám email? Garantujeme vám odpověď do 24 hodin (pracovní den). Raději voláte? Nám se určitě dovoláte a pokud se náš zákaznický servis věnuje zákazníkovi, který se dovolal před vámi, zavoláme vám zpět.


Seznamte se s námi

  • Ondřej Hlavín (druhý ve fotogalerii) se stará o to, abyste v naší nabídce nalezli pouze kvalitní a prověřené materiály za nejlepší možnou cenu.
  • Martin Vlasák (třetí ve fotogalerii) se společně s Ondřejem stará o rozvoj internetového obchodu a o jeho propagaci.

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Email: servis@zastresime.cz